Чистай ЗАГС бүлеге Ершовлар гаиләсен алтын туйлары белән котлады

2021 елның 11 июне, җомга

2021 елның 11 июнендә ирле-хатынлы Ершовлар кунаклар алдында үз йортының ишекләрен ачты. Чистай шәһәренең 240 еллыгын бәйрәм итү елында, «Нык гаилә» партия проектын тормышка ашыру кысаларында, Чистай муниципаль районы Башкарма комитетының ЗАГС бүлеге җитәкчесе аларны «алтын юбилейлары» белән котларга килде.

Ирле-хатынлы Ершовлар 50 ел инде мәхәббәт һәм татулыкта яшиләр. Алар балачактан ук таныш, Чистай районының Рус Сарсазы авылында туган һәм үскән. Лаеклы ялда булган ике ул тәрбияләп үстергәннәр, онык һәм оныкчыклары бар.

ГХАТ бүлеге җитәкчесе Динара Наилевна Җәләлова «алтын» юбилярларны бик җылы һәм җылы шартларда котлады. Матур музыка, ихлас сүзләр, котлаулар, рәхмәт хаты һәм ГХАТ бүлегеннән символик бүләк-боларның барысы да юбилярлар хәтерендә мәңге сакланачак!