Яңа Чишмә районы ГХАТ бүлегендә юбилярларны хөрмәтләү

2021 елның 15 апреле, пәнҗешәмбе

Җирле үзидарә көне алдыннан Яңа Чишмә районы «Бердәм Россия» партиясе фракциясе депутатлары инициативасы белән «Ныклы гаилә» партия проекты кысаларында ГХАТ бүлегендә юбилярларны хөрмәтләү булып узды. Әлеге чарада Яңа Чишмә районы башлыгы В.М.Козлов, ГХАТ бүлеге җитәкчесе социаль яклау бүлеге начальнигы, авыл җирлеге башлыклары катнаштылар.

Бәйрәм кичәсенә Мурзин Искандара Галиаскар улы һәм Хазяр Хоснетдин кызы, Веретенников Виктора Михайловича һәм Татьяны Петровна, Гайнуллин Данияр Сагитов улы һәм Миляуши Мансуров кызы гаиләләре чакырылган иде Әлеге гаиләләр районда да авылдашлары арасында да лаеклы хөрмәт һәм абруй казаналар. Гаиләләргә рәхмәт сүзләре һәм хөрмәт сүзләре белән чакырылган кунаклар чыгыш ясады һәм котлады. Зарубина Мария Владимировна һәм Сальцина Екатерина Владимировна өченче бала тууга бәйле айлык түләү сертификаты алды. 5 укучыга паспортлар тапшырылды. Залда күңел күтәренкелеге хөкем сөрде. Барлык гаиләләргә бүләкләр һәм чәчәкләр тапшырылды.