Әлмәт шәһәрендә 900-нче пар өйләнеште

2020 елның 27 декабре, якшәмбе

Кышкы туй белән бәйле күп кенә халык кабул итү һәм суеверий. Мәсәлән, яшь пар үз союзын декабрьдә теркәсә-бу иминлек, бетмәс-төкәнмәс мәхәббәт.

2020 елның 26 декабрндә, Яңа ел алдыннан, Әлмәт муниципаль районы башкарма комитеты ГХАТ Идарәсендә 900 нче номерлы язылышу турында акт теркәлде. Бу сан Билаловлар гаиләсе Роберт Илдар улы һәм Ләйсән Азат кызына туры килде.

Район башкарма комитетының ГХАТ идарәсе белгечләре яшь парны чын күңелдән котладылар, яңа өйләнешүчеләргә гаилә иминлеге теләделәр. Бер-берегезне яратыгыз, гаилә тормышының кыенлыкларына аңлап карарга тырышыгыз. Мөнәсәбәтләрегез еллар узу белән ныгысын, мәхәббәт ялкыны беркайчан да сүнмәсен, бергә үткәргән һәр көнегез гел шатландырсын.