Чирмешән районы башлыгы паспортлар тапшырды

2017 елның 30 августы, чәршәмбе

30 августта 2017 елның Чирмешән районында тантаналы рәвештә паспортлар тапшырылды.

Чара Яшьләр-ял үзәгендә, район. Фестивальны баш документ булды 42 яшь черемшанца. Документ тапшырганда, район Башлыгы Фердинат Дәүләтшин теләде, яшьләргә исәнлек-саулык, бәхет, хыялларының тормышка ашуын, горурлана, чөнки алар хәзер Россия гражданнары һәм патриотлары булырга иле. Белән бергә паспорты укучылар истәлекле бүләкләр тапшырылды.

Чарада район Советы аппараты җитәкчесе Василий Мошков, урынбасары Башкарма комитетының социаль мәсьәләләр буенча Чирмешән муниципаль районы Рәмзия Долгополова, загс булеге җитәкчесе, ЫК, Чирмешән МР ТР Наталья Карпова, территориаль пункты начальнигы федераль миграция хезмәте идарәсенең ТАТАРСТАН республикасы буенча Чирмешән районындагы Наилә Массарова, әти-әниләре һәм туганнары яшь гражданнары.