Яшел Үзән гаиләсендә икеләтә бәхет

2023 елның 22 ноябре, чәршәмбе

Яшел Үзән муниципаль районы Башкарма комитетының ГХАТ бүлегендә 2023 елның чираттагы игезәге теркәлгән. Яңа туган сабыйлар гаиләдә икенче һәм өченче бала булып туа. ГХАТ бүлеге хезмәткәрләре бәхетле әнине игезәк бала тууы белән котладылар һәм балаларның беренче документларын – туу турында таныклыкларын тапшырдылар.

Туу сере-бу җирдәге иң матур могҗиза. Ә бер үк вакытта ике кечкенә җан иясе дөньяга килгәч, бу могҗизалар могҗизасы. Бу Ике язмышка, ике мәхәббәткә, ике йөрәккә тапкырланган бәхет. Яңа туган балаларның бәхетле әти — әниләре- Татарстан Республикасының Яшел Үзән шәһәреннән Адель һәм Татьяна Павловлар. Ата-ананы сабыйлар тууы белән чын күңелдән котлыйбыз һәм чын күңелдән зур гаиләгезгә чәчәк ату һәм мәхәббәт телибез, бер-берегезгә ярдәм итегез һәм һәрвакыт янәшәдә булыгыз!