Халыкара гаилә көне уңаеннан тантаналы шартларда тууны теркәү

2018 елның 15 мае, сишәмбе

Долгановых Николай Николай улы  һәм Анастасия Алексей кызы гаиләсенә шатлык һәм бәхет  килде, алар өченче тапкыр әти-әни булдылар. 2018 нче елның 07 маенда дөньяга котеп алынган Данил аваз сала. . Бүген,  2018 елның 15 маенда  Халыкара гаилә көне уңаеннан Татарстан Республикасының Әгерҗе муниципаль районы башкарма комитетының   ЗАГС бүлегендә  тантаналы шартларда тууын теркәү узды. Россиянең яшь гражданинын, ЗАГС бүлеге җитәкчесе Гайфуллина Гөлнара Марсель кызы котлады: «Дөнья  балалардан башка – өметсез  һәм киләчәкез дөнья. Балалар йортка шатлык һәм бәхет, әти-әнинең тормышын  җылык  һәм яктылык белән тулыландыралар». Долгановыхлар гаиләсе   үзләренең сабыйларының беренче документларын  «Туу  турында таныклык”  һәм Татарстан Республикасы Президенты Р. Н.Миңнехановның  һәм Әгерҗе муниципаль районы Башлыгы В. В. Макаровтан котлау открыткалары алдылар.