Түбән Кама муниципаль районы ГХАТ Идарәсе белгечләре булачак әниләр өчен хокукый консультация үткәрделәр

2024 елның 26 гыйнвары, җомга

2024 елның 26 гыйнварында Түбән Кама муниципаль районы ГХАТ Идарәсе белгечләре «Сонатал» имин бала табуга әзерлек мәктәбендә булачак әниләр белән яңа елда беренче тапкыр очрашуда катнаштылар.

Дәрес барышында ГХАТ Идарәсе җитәкчесе урынбасары Гөлназ Закирова туу турында таныклыкны ничек һәм кайда алып булганлыгы турында һәм әтилекне билгеләү тәртибе турында сөйләде. Рәсәй Федерациясе дәүләт хезмәтләре порталы аша электрон гариза бирүнең өстенлекләренә аерым игътибар бирелде.

Исегезгә төшерәбез, очрашу «Перинаталь үзәкле шәһәр балалар хастаханәсе» дәүләт сәламәтлек саклау учреждениесенең консультатив-диагностика бүлегендә (хатын-кызлар консультациясе) үткәрелә.