Әниләр көне - елның иң игелекле көне!

2023 елның 27 ноябре, дүшәмбе

Татарстан Республикасы Әгерҗе муниципаль районы мәдәният йортында Әниләр көненә багышланган искиткеч концерт булды, анда юбиляр парлар- Зайцевлар Мансур Султан улы һәм Елена Фәтих кызын, Яппаровлар Михаил Николаевич һәм Екатерина Георгиевна, Гильмановлар Миннемухамет улы һәм Венера Хаҗи кызы, Хабибуллинлар Наил Гыйззәт улы һәм Асия Ибраһим кызы, Ахметшинлар Рафинат Миннәхмәт улы һәм Гөлсина Мушавир кызы хөрмәтләделәр. Татарстан Республикасының Әгерҗе муниципаль районы башлыгы Ленар Нургаянов юбилярларга рәхмәт хатлары һәм бүләкләр тапшырды.

Үзешчән сәнгать артистларының һәм төрле иҗади түгәрәкләрдә шөгыльләнүче балаларның матур чыгышлары бәйрәмдә катнашучыларга онытылмаслык тәэсирләр бүләк итте. Бәйрәмнән һәр әни чәчәк бәйләме белән китте.