Лениногорск муниципаль районында «Көмеш» юбилей

2023 елның 27 октябре, җомга

Ирле-хатынлы тормыш юбилее-бу ирле-хатынлы өчен мөһим һәм үзенчәлекле көн, еллар узгач, ул үзенең әһәмиятен һәм актуальлеген югалтмый. Күңелгә үтеп керерлек мизгелләр, истәлекләр, бәхетле елмаюлар, бәйрәм һәм тантана хисләре парга никах көне атмосферасына кире кайтырга мөмкинлек бирә, бәйрәмне чын мәгънәсендә онытылмаслык итә.

Лениногорск шәһәренең никахлар сараенда гаилә тормышының «Көмеш» юбилеен Евгений Федор улы һәм Лилия Рәсим кызы Садовлар билгеләп үтте! Садовларның романтик танышу тарихы, беренче күрүдә мәхәббәт тарихы бар.

Ир белән хатын берлекне 25 ел элек Татарстан Республикасының Лениногорск шәһәре ГХАТ бүлегендә теркәгәннәр. Гаилә елларында алар ике кыз үстерәләр: Полина һәм Злата.

Тантаналы чарада юбилярлар залга туй маршы тавышлары астында керделәр, никах балдаклары белән алмаштылар һәм Лениногорск муниципаль районының Мактаулы юбилярлар китабына кул куйдылар. ЗАГС бүлеге җитәкчесе исеменнән Садовлар гаиләсенә истәлекле юбилей таныклыгы тапшырылды.